Publishing
& Music Supervision

Publishing

Współpracujemy z twórcami w zakresie powierzania praw do organizacji zbiorowego zarządzania. Promujemy twórczość naszych artystów za granicą poprzez rozbudowywanie sieci kontaktów. Organizujemy również warsztaty i szkolenia z zakresu praw autorskich i licencjonowania utworów muzycznych.

Utwory dostarczane przez wytwórnie współpracujące z ID zostały już wykorzystane w międzynarodowych produkcjach, m.in.: w serialu „Friends from college” dostępnym na platformie Netflix. Znalazły się również w reklamach telewizyjnych, w kampaniach na terytorium Polski.

Konsultacje muzyczne & Synchronizacja

Realizujemy kompleksowy serwis muzyczny w zakresie selekcji, wyszukiwania i dostarczania utworów muzycznych do produkcji reklamowych oraz telewizyjnych.

Współpracujemy z katalogami muzycznymi oraz udzielamy licencji na synchronizację – wykorzystanie utworów w zakresie praw autorskich, jak również praw do nagrania.

Dostarczamy muzykę oraz jesteśmy konsultantami muzycznymi dla największych stacji telewizyjnych (TVN, Polsat, TVP), agencji reklamowych, domów produkcyjnych oraz studiów dźwiękowych w całej Polsce. Naszą muzykę można usłyszeć w reklamach takich produktów jak m.in.: NC+, Magne B6, Samsung, Wedel, Hortex czy Łowicz.

Pracujemy z artystami oraz ustalamy właścicieli praw do znanych utworów, w ramach przygotowania oferty jak i pozyskania wszelkich niezbędnych zgód zgodnie z zakresem planowanego wykorzystania utworu.

Masz pytania? Napisz do nas

Kontakt