O nas

Misja

Umożliwiamy dostęp do twórczości w dowolnym momencie i miejscu na świecie.

Jesteśmy największym polskim niezależnym agregatorem treści cyfrowych. Współpracujemy z ponad 700 wytwórniami muzycznymi i artystami, głównie z Polski, Włoch, Niemiec i USA. Dostarczamy muzykę bezpośrednio do iTunes, Apple Music, Spotify, Amazon, Google, Pandora, Tidal, Deezer i wielu innych serwisów z całego świata.

Skuteczna promocja muzyki w internecie

Mamy realny wpływ na lepszą ekspozycję treści, dzięki czemu artyści z którymi współpracujemy docierają do szerokiego grona odbiorców. Współpracujemy w modelu 360˚, co oznacza, że oprócz technicznej obsługi dostaw oferujemy dodatkowe usługi związane z optymalizacją i promocją dostarczanych treści. Dzięki temu promocja muzyki w internecie jest znacznie skuteczniejsza. Posiadamy również największą muzyczną sieć MCN (multi-channel network) w Polsce oraz jedną z największych w Europie. Ponadto, współpracujemy z niemuzycznymi sieciami, dzięki czemu możemy zaoferować interesujące rozwiązania promocyjne oparte na współpracy muzyków z YouTube’rami.

Obszary naszej działalności

Muzyka

Na naszą ofertę składa się dystrybucja cyfrowa muzyki oraz promocja muzyki w internecie, w modelach streaming i download, w serwisach takich jak np. Spotify, Apple Music, Tidal, Amazon, Pandora i w wielu innych.

Audiobooki

Reprezentujemy zarówno polski, jak i zagraniczny katalog audiobooków, który poszerza się z dnia na dzień.

Publishing & Music Supervision

Realizujemy kompleksowy serwis muzyczny w zakresie selekcji, wyszukiwania i dostarczania utworów muzycznych do produkcji reklamowych oraz telewizyjnych.

Masz pytania? Napisz do nas

Kontakt