O nas

Misja

Umożliwiamy dostęp do twórczości w dowolnym momencie i miejscu na świecie.

Jesteśmy największym polskim niezależnym agregatorem treści cyfrowych. Współpracujemy z ponad 500 wytwórniami muzycznymi i artystami, głównie z Polski, Włoch, Niemiec i USA. Dostarczamy muzykę bezpośrednio do to iTunes, Apple Music, Spotify, Amazon, Google, Pandora, Tidal, Deezer i wielu innych serwisów z całego świata.

Mamy realny wpływ na lepszą ekspozycję treści, dzięki czemu artyści z którymi współpracujemy docierają do szerokiego grona odbiorców. Współpracujemy w modelu 360˚, co oznacza, że oprócz technicznej obsługi dostaw oferujemy dodatkowe usługi związane z optymalizacją i promocją dostarczanych treści. Posiadamy również największą muzyczną sieć MCN (multi-channel network) w Polsce oraz jedną z największych w Europie. Ponadto, współpracujemy z niemuzycznymi sieciami, dzięki czemu możemy zaoferować interesujące rozwiązania promocyjne oparte na współpracy muzyków z YouTube’rami.

Obszary naszej działalności

Muzyka

Na naszą ofertę składa się dystrybucja cyfrowa muzyki oraz promocja muzyki w internecie, w modelach streaming i download, w serwisach takich jak np. Spotify, Apple Music, Tidal, Amazon, Pandora i w wielu innych.

Film

Dystrybuujemy treści filmowe w serwisach YouTube oraz VOD w Polsce.

Twórcy YouTube

Kompleksowo zarządzamy i skutecznie promujemy kanały naszych youtuberów.

Marki

Łączymy marki z twórcami poprzez tworzenie kreatywnych koncepcji kampanii reklamowych i sprzedażowych.

Masz pytania? Napisz do nas

Kontakt