Twórcy
Youtube

Nasza sieć MCN YouTube ma ponad 400 kanałów posiadających więcej niż 60 tysięcy treści video, które notują blisko 170 mln wyświetleń miesięcznie. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy ekspertów dla dalszego rozwoju swojego kanału, skontaktuj się z nami!

Jesteśmy pierwszym certyfikowanym partnerem YouTube w Polsce. Nasz zespół to social media ninja i eksperci YouTube, którzy każdego roku potwierdzają swoje kompetencje egzaminem i certyfikatem.

Naszej sieci partnerskiej YouTube zaufało już około 400 kanałów posiadających więcej niż 60 tysięcy treści video, które notują blisko 170 mln wyświetleń miesięcznie.
Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy ekspertów dla dalszego rozwoju swojego kanału, skontaktuj się z nami!

Co nas wyróżnia?

Dostęp do jednej z największych baz muzyki

Optymalizacja kanałów przez certyfikowanych pracowników

Wejściówki, akredytacje na wydarzenia YouTube

Kontrakt bez ryzyka

Możliwość dołączenia do sieci w kilka minut

Wsparcie graficzne

Zarządzanie

Zajmujemy się kompleksową obsługą kanałów i pomagamy osiągnąć postawione cele biznesowe oraz przychodowe. Każdy nasz klient ma swojego dedykowanego opiekuna, będącego certyfikowanym partnerem YouTube. Sieć MCN ma za zadanie dbać o interesy wydawców oraz reklamodawców, dlatego pomagamy szybko i skutecznie rozwiązywać problemy techniczne  oraz wspomagamy w rozwiązywaniu problemów prawnych. Tworzymy i rozwijamy kanały, o czym świadczy systematyczny wzrost liczby wyświetleń oraz aktywnych subskrybentów.

Optymalizacja i content ID

Nasi specjaliści dbają o optymalizację treści na kanale, dzięki czemu kanał jest lepiej pozycjonowany w serwisie YouTube i wynikach wyszukiwarki Google. Używamy narzędzi Content ID zapewniających efektywną monetyzację treści i ochronę praw autorskich. Współpracujemy z jedynym radcą prawnym posiadającym certyfikat YouTube.

Promocja

W ramach dystrybucji cyfrowej w Polsce (ang. digital music distribution in Poland) tworzymy kreatywne kampanie reklamowe oraz aranżujemy działania cross promocyjne w ramach sieci własnej i partnerów. Promocja muzyki w sieci jest jednym ze sposobów dotarcia do większej liczby odbiorców. Wspieramy partnerów w kreowaniu pożądanego wizerunku. Odpowiadamy za kontakt z mediami, prowadzimy aktywności w mediach społecznościowych oraz mediach zasięgowych. Jesteśmy obecni wraz z naszymi youtuberami na najważniejszych wydarzeniach w świecie YouTube.

Współpraca z markami

Potrafimy skutecznie łączyć świat marek ze światem youtuberów poprzez takie narzędzia jak branding, kampanie wizerunkowe czy lokowanie produktu. Realizujemy nieszablonowe projekty specjalne oraz kampanie marketingowe i wizerunkowe.

Montaż i bank muzyki

Nasi youtuberzy mogą liczyć na wsparcie techniczne naszych specjalistów przy montażu i udźwiękowieniu materiałów video. Otrzymują także bezpłatny dostęp do biblioteki 30 tysięcy utworów. Oprócz wsparcia technicznego podpowiemy na co należy zwrócić uwagę podczas tworzenia materiałów audio i video. Szczególnie że na zarabianie na muzyce i video kluczowy wpływ ma jakość opublikowanych materiałów.

Napisz do nas

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy
ekspertów dla dalszego rozwoju swojego kanału,
skontaktuj się z nami!

DOŁACZ DO NASZEJ SIECI

Kontakt