Magda Sulma w Independent Digital

Do Independent Digital dołączyła Magda Sulma, która objęła stanowisko Head of Content UK. W firmie zajmuje się pozyskiwaniem klientów w UK i innych krajach anglosaskich.

Magda Sulma jest związana z muzyką i branżą muzyczną – ukończyła prestiżowy londyński BIMM oraz staż w Satellite 414, agencji PR  reprezentującej takich artystów, jak m.in. Adele, Beyoncé czy Dua Lipa. Umiejętność współpracy z różnymi partnerami biznesowymi uzyskała w czasie stażu dla AIM – organizacji reprezentującej niezależny sektor muzyczny w Wielkiej Brytanii. Opiekowała się też jako menadżer rozwojem artysty ACTRESE.

Magda Sulma Head of Content UK

„Jedną z najbardziej inspirujących rzeczy w moim życiu, wzbudzających we mnie wiele intensywnych emocji i fascynacji, zawsze była muzyka. Od najmłodszych lat słuchawki towarzyszyły mi wszędzie, a oglądanie programów muzycznych i występów na żywo stało się formą ucieczki od codzienności. Jakkolwiek banalnie może to brzmieć, muzyka jest nieodłączną częścią mnie. To, co inspiruje mnie każdego dnia, to odkrywanie wschodzących artystów – poprzez występy na żywo i platformy streamingowe. W zeszłym roku ukończyłam studia na kierunku – Music Business, a tematem mojej dysertacji była analiza portretu seksualności w teledyskach.

Pasje i zainteresowania

Oprócz odkrywania nowych kawałków muzycznych, uwielbiam odkrywać nowe smaki kuchni, co również wiąże się z  moją ogromną miłością do podróżowania. W Londynie znalazłam swoje miejsce, gdzie muzyka, dobre jedzenie i towarzystwo wypełniają mój czas. Jestem bardzo dumna z branży, w której zdecydowałam się pracować i mam jasną wizję przyszłego wpływu, jaki chciałabym uzyskać w dynamicznej relacji między muzyką a technologią. Chociaż inspiruje mnie wszystko, co związane z muzyką, mam nadzieję, że będę mogła również w jakiś sposób inspirować innych” – napisała Magda.

Przeczytaj również

Do zespołu Independent Digital dołączył Paweł Żukowski, który objął stanowisko Deputy of International Head of Content. Paweł zajmie się pozyskiwaniem klientów w Polsce i za granicą. Więcej na naszym blogu

Independent Digital to pierwszy dystrybutor cyfrowy w Polsce i Europie Centralnej, który znalazł się na liście rekomendowanych partnerów Spotify. Dołączenie do tego grona potwierdza, że nasi klienci mogą liczyć na obsługę zgodną z najwyższymi standardami szwedzkiego serwisu. Więcej w artykule