Anna Plaskota w Independent Digital

Anna Plaskota dołączyła do zespołu Independent Digital. W firmie zajmuje się operacyjnym zarządzaniem działem Label Management oraz współpracą z niezależnymi wytwórniami i artystami.

 

Anna Plaskota w Independent Digital zajmuje się zarządzaniem działem Label Management i współpracą z wytwórniami i artystami.

.
Anna Plaskota. Doświadczenie i kompetencje

Od kilkunastu lat jest związana z branżą muzyczną. Do roku 2017 zarządzała wytwórnią Prosto, wydającą albumy artystów hip-hopowych, w tym m.in. Sokoła, KęKę, KaeNa. Była odpowiedzialna za stworzenie kanału ProstoTV – pierwszego polskiego monetyzowanego kanału muzycznego na YouTube, który przekroczył milion subskrypcji. Realizowała projekty specjalne polegające na współpracy artystów z takimi markami jak RedBull, Reebok, Johnnie Walker czy Jeep.

Po odejściu z Prosto Anna pracowała m.in. w LifeTube, gdzie była odpowiedzialna, za rozwój oferty kanałów muzycznych i opieki managerskiej nad nimi. W ramach własnej działalności WooTalk prowadziła projekty consultingowe związane z licencjonowaniem muzyki oraz działalnością na YouTube.

Ukończyła stosunki międzynarodowe w Szkole Głównej Handlowej.

 

Informacje o ofertach pracy w Independent Digital można sprawdzać na stronie “Kariera”