O nas

Misja

Umożliwiamy dostęp do twórczości w dowolnym momencie i miejscu na świecie.

Jesteśmy największym w Polsce niezależnym dystrybutorem treści cyfrowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz jakości świadczonych usług, współpracujemy z ponad 400 wytwórniami, wydawnictwami i twórcami z Polski i ze świata. Jako dystrybutor cyfrowy działamy w oparciu o model 360˚, co oznacza, że oprócz podstawowych działań dystrybucyjnych, wśród których znajduje się dystrybucja cyfrowa muzyki, oraz wsparcie techniczne dystrybucji, gwarantujemy usługi dodatkowe związane z optymalizacją i promocją, o które codziennie dba nasz 30 osobowy zespół specjalistów.

Dzięki bezpośrednim umowom z serwisami globalnymi i lokalnymi, mamy realny wpływ na lepszą ekspozycję treści oraz dotarcie do szerszego grona odbiorców w Polsce i na całym świecie. Jesteśmy pierwszym w kraju certyfikowanym partnerem YouTube. Posiadamy największą muzyczną sieć MCN. Obsługujemy również kanały niemuzyczne. Dzięki temu możemy zaoferować  ciekawe rozwiązania promocyjne, łączące muzyków i twórców YouTube.

Obszary naszej działalności

Muzyka

Na naszą ofertę składa się dystrybucja cyfrowa muzyki oraz promocja muzyki w internecie, w modelach streaming i download, w serwisach takich jak np. Spotify, Apple Music, Tidal, Amazon, Pandora i w wielu innych.

Film

Dystrybuujemy treści filmowe w serwisach YouTube oraz VOD w Polsce.

Twórcy YouTube

Kompleksowo zarządzamy i skutecznie promujemy kanały naszych youtuberów.

Marki

Łączymy marki z twórcami poprzez tworzenie kreatywnych koncepcji kampanii reklamowych i sprzedażowych.

Masz pytania? Napisz do nas

Kontakt