Muzyka

Najnowsze premiery

 • Paluch "Złota Owca"

  Paluch "Złota Owca"

 • "Męskie Granie 2017"

  "Męskie Granie 2017"

 • Mikromusic "Tak Mi Się Nie Chce"

  Mikromusic "Tak Mi Się Nie Chce"

 • Brunettes Shoot Blondes "Hips"

  Brunettes Shoot Blondes "Hips"

 • VNM "Traiblazer"

  VNM "Traiblazer"

 • Kamil Bednarek "Talizman"

  Kamil Bednarek "Talizman"

 • Dudek P56 "My Tape"

  Dudek P56 "My Tape"

Dystrybucja audio

Reprezentujemy katalog 400 niezależnych licencjodawców muzycznych.
Content naszych partnerów dostarczamy (w formie download i streaming) do globalnych i lokalnych serwisów muzycznych, jak również do serwisów operatorów telefonii cyfrowej.

Dystrybucja video

Jako pierwsi zostaliśmy certyfikowanym partnerem YouTube w Polsce.
Jesteśmy największą muzyczną siecią wielokanałową w Polsce, w ramach której zarządzamy około 400 kanałami muzycznymi oraz tematycznymi.

Współpracujemy między innymi z

Śledź swoje statystyki w dowolnym miejscu i czasie

Rozliczenia

Wiemy jak ważny jest przejrzysty system rozliczeń. Dlatego w ramach naszej współpracy oferujemy Ci nowoczesny sposób raportowania serwisów on-line. Naszym partnerom gwarantujemy regularność rozliczeń oraz możliwość szczegółowej/szczegółowego analizy/wyszukiwania danych statystycznych pod względem wyboru parametrów.

Aplikacja raportowa

Promocja

Mamy bezpośredni kontakt z osobami odpowiadającymi za prezentację muzyki w wiodących, globalnych i lokalnych serwisach muzycznych. Zapewniamy skuteczną promocję i ekspozycję treści naszych partnerów, dzięki czemu muzyka trafia do szerokiego grona odbiorców. Oferujemy współpracę w oparciu o model 360°, co oznacza, że nasze działania promocyjne nie ograniczają się wyłącznie do platform muzycznych, ale docierają również do mediów zasięgowych. Naszym parterom możemy zaoferować dodatkowe narzędzia marketingowe – m. in. newsletter kierowany do dziennikarzy muzycznych lub tworzenie unikalnych smartlinków skupiających pod jednym linkiem wszystkie dostępne serwisy.

Współpraca z markami

Łączymy marki z artystami poprzez tworzenie kreatywnych kampanii reklamowych i sprzedażowych, wykorzystujących m.in. lokowanie produktu, crosspromocje i działania wizerunkowe.

Synchronizacja

Pod marką Right Publishing, prowadzimy działania polegające na doborze utworów i nagrań do produkcji filmowych, telewizyjnych i reklamowych. Docieramy z muzyką do miejsc gdzie zapadają decyzje o jej wykorzystaniu. Zrealizowaliśmy projekty muzyczne dla marek: KFC, Samsung, Mercedes oraz Electrolux z prawami na cały świat. Więcej informacji na stronie rightpublishing.com.

Kanały YouTube z sieci Independent Digital

Masz pytania? Napisz do nas

Kontakt