Muzyka

Najnowsze premiery

 • Szpaku "BORuto"

  Szpaku "BORuto"

 • Proceente "Kolej podziemna"

  Proceente "Kolej podziemna"

 • O.S.T.R. "W drodze po szczęście"

  O.S.T.R. "W drodze po szczęście"

 • SONAR "Torino"

  SONAR "Torino"

 • Bob One x Bas Tajpan "Po swojemu"

  Bob One x Bas Tajpan "Po swojemu"

 • Frosti Rege "Young Midas"

  Frosti Rege "Young Midas"

 • Rzabka "Ravers Padaka"

  Rzabka "Ravers Padaka"

Dystrybucja audio

Reprezentujemy katalog 400 niezależnych licencjodawców muzycznych.
Content naszych partnerów dostarczamy w formie streaming i download do globalnych i lokalnych serwisów muzycznych takich jak: Spotify, iTunes, Youtube, Tidal i innych, jak również do serwisów operatorów telefonii cyfrowej.

Dystrybucja video

Jako pierwsi zostaliśmy certyfikowanym partnerem YouTube w Polsce.
Posiadamy własną sieć MCN YouTube, w ramach której zarządzamy około 400 kanałami muzycznymi oraz tematycznymi.

Współpracujemy między innymi z

Śledź swoje statystyki w dowolnym miejscu i czasie

Rozliczenia

Wiemy jak ważny jest przejrzysty system rozliczeń. Dlatego w ramach naszej współpracy oferujemy Ci nowoczesny sposób raportowania serwisów on-line. Naszym partnerom gwarantujemy regularność rozliczeń oraz możliwość szczegółowej/szczegółowego analizy/wyszukiwania danych statystycznych pod względem wyboru parametrów.

Aplikacja raportowa

Promocja

Mamy bezpośredni kontakt z osobami odpowiadającymi za promowanie muzyki w wiodących, globalnych i lokalnych serwisach muzycznych. Zapewniamy skuteczną promocję i ekspozycję treści naszych partnerów, dzięki czemu muzyka trafia do szerokiego grona odbiorców. Oferujemy współpracę w oparciu o model 360°, co oznacza, że nasze działania promocyjne nie ograniczają się wyłącznie do platform muzycznych, ale docierają również do mediów zasięgowych. Naszym parterom możemy zaoferować dodatkowe narzędzia marketingowe – m. in. newsletter kierowany do dziennikarzy muzycznych lub tworzenie unikalnych smartlinków skupiających pod jednym linkiem wszystkie dostępne serwisy. Klienci często pytają nas jak znaleźć się na playlistach Spotify lub w inny sposób wypromować muzykę w serwisach. W Independent Digital pomagamy naszym klientom realizować właśnie takie cele, co umożliwia zarabianie na muzyce.

Współpraca z markami

Łączymy marki z artystami poprzez tworzenie kreatywnych kampanii reklamowych i sprzedażowych, wykorzystujących m.in. lokowanie produktu, crosspromocje i działania wizerunkowe.

Synchronizacja

Pod marką Right Publishing, prowadzimy działania polegające na doborze utworów i nagrań do produkcji filmowych, telewizyjnych i reklamowych. Docieramy z muzyką do miejsc gdzie zapadają decyzje o jej wykorzystaniu. Zrealizowaliśmy projekty muzyczne dla marek: KFC, Samsung, Mercedes oraz Electrolux z prawami na cały świat. Więcej informacji na stronie rightpublishing.com.

Kanały YouTube z sieci Independent Digital

Masz pytania? Napisz do nas

Kontakt